Televizní držáky pro zavěšení televizorů

Potřebujete zavěsit televizor na stěnu, do výklenku, na šikmou plochu, strop, sloupek nebo kamkoliv jinam. Řešení Vašeho požadavku Vám pomůže zrealizovat televizní držák.

Podle typu zavěšení televizní držáky dělíme na nástěnné držáky a stropní držáky. Ty dále rozdělujeme podle jejich vlastností a funkcí na:

  • otočné a sklopné televizní držáky
  • výškově polohovatelné televizní držáky
  • sklopné televizní držáky
  • fixní - pevné televizní držáky
  • vertikální televizní držáky

Otočné a sklopné televizní držáky 

Jedná se o nejširší nabídku držáků na tv, protože patří celosvětově k nejprodávanějším. Tyto držáky na tv Vám umožní kompletní polohovatelnost otáčením do stran, náklonem obrazovky směrem dole, u některých držáků i směrem nahoru, snadné nastavení vzdálenosti obrazovky od zdi nebo stěny v širokém rozmezí, posun obrazovky na obě strany a u většiny moderních televizních držáků by neměla chybět ani korekce roviny, která velmi usnadní samotnou montáž, protože nebude vyžadována naprostá preciznost uchycení do zdi nebo stěny. Kvalitní otočné a sklopné držáky na Tv by měli mít vyřešen i systém pro vedení kabeláže, protože ta je nedílnou součástí každé televize, ideální jsou pak držáky, které mají systém pro skryté vedení kabeláže.

Na trhu je v dnešní době nespočetná nabídka otočných a sklopných držáků na tv, těch opravdu kvalitních a prověřených je však již podstatně méně. Určitě doporučujeme u těchto tv držáků volit nákup u prověřeného spolehlivého prodejce, nejlépe autorizovaného přímo samotným výrobcem, protože jedině tak se můžete vyhnout případným problémům např. při reklamaci nebo shánění náhradních dílů. Takový prodejce Vám nejčastěji nabídne i nejvýhodnější cenu a umožňuje i velkoobchodní prodej sortimentu.

Z našich zkušeností můžeme jednoznačně doporučit otočné a sklopné televizní držáky značky NB, EDBAK, Fiber Novelty, Fiber Mounts, Maclean a absolutní špičkou je pak CHIEF

Otočné a sklopné držáky na Tv jsou vždy univerzální, není pravdou, že jsou vhodné např. pouze na jeden typ nebo jednu velikost televizoru. Vždy je možné zavěsit televizory všech dostupných značek, např. televizory Samsung, Panasonic, LG, Sony, Philips, Orava, Thomson, Sencor, ECG atd. Navíc nikdy nezáleží na typu televize, zda se jedná o LCD, LED, plazmovou, 3D nebo prohnutou televizi. Důležité jsou vždy pouze dva faktory - hmotnost televizoru a podporovaný VESA standard. Co je to VESA standard Vám přiblížíme v dalším článku níže.

Výškově polohovatelné televizní držáky

Jedná se o televizní držáky s opravdu nejkompletnějším systémem pro nastavení polohy televizoru. Držáky jsou stejné jako otočné a sklopné, mají navíc ale i možnost úpravy výškové polohy obrazovky.  Televizor tedy budete moct posunout směrem nahoru nebo dole, krom toho otáčet do stran, naklápět, měnit vzdálenost od zdi, posouvat na obě strany. 

Zvláště u výškově polohovatelných televizních držáků je opravdu nutné apelovat na prvotřídní kvalitu - držáky pochybných značek s výškovou regulací jsou nejvíce náchylné k poruchám a následná reklamace takového držáku může být neřešitelným problémem. Proto jednoznačně můžeme doporučit výškově polohovatelné držáky od špičkových výrobců NB, CHIEF a Fiber Novelty.  U těchto držáků byl kladen neobyčejný důraz na kvalitu, 100% funkčnost, snadnou nastavitelnost a navíc vždy i na krásný design.

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider slider slider slider

Kompletní nabídka příslušenství k A/V technice

Poskytujeme velmi širokou nabídku televizních držáků, televizních stojanů, monitorových držáků, držáků na projektory a nástěnných policových systémů. Záruka kvality, vynikající ceny a nejrychlejšího možného doručení. Jsme autorizovaným distributorem značky EDBAK, NB, Fiber Novelty, OMB, Maclean a CHIEF. 

Zboží můžete zakoupit v e-shopu pro ČR www.drzakyastolky.cz nebo v e-shopu pro SK www.drziakyastoliky.eu 

Televizní stojany do firem i domácností

Špičková kvalita a nádherný design předurčují televizní stojany z naší nabídky pro velmi širokou škálu využití. Vhodné jsou jak pro komerční tak i soukromé účely.

Držáky na jakoukoliv televizi

Nejširší nabídka televizních držáků Vám zaručuje, že si u nás vždy vyberete držák, který bude splňovat přesně Vaše požadavky na funkci, design a cenovou hladinu.

Prezentace, výstavy nebo konference

Televizní stojany nejvyšší kvality precizní provedení prezentací, výstav nebo konferencí. Díky velmi široké nabídce naleznete optimální řešení pro Vaše požadavky. 

Profesionální držáky do Vaší kanceláře nebo domácnosti

Špičkové profesionální řešení nemusí být vždy nutně nejražší. My Vás přesvědčíme, že i TOP kvalita může být relativně levná.

Stropní držáky na televize i monitory

Kompletní nabídka stropních držáků v různých délkových rozmezích zaručuje, že každý nalezne držák, který splní jeho požadavky pro stropní zavěšení televizoru nebo monitoru.

Stojany pro jakoukoliv televizi i příležitost

Špičkové televizní stojany, které jsou vhodné pro jakoukoliv Vaši příležitost nebo výzvu. Ideální partner na výstavy, prezentace, konference a přednášky.

Tel.: 733 701 897

Partneři

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a deset