Televizní držáky pro zavěšení televizorů

Potřebujete zavěsit televizor na stěnu, do výklenku, na šikmou plochu, strop, sloupek nebo kamkoliv jinam. Řešení Vašeho požadavku Vám pomůže zrealizovat televizní držák.

Podle typu zavěšení televizní držáky dělíme na nástěnné držáky a stropní držáky. Ty dále rozdělujeme podle jejich vlastností a funkcí na:

  • otočné a sklopné televizní držáky
  • výškově polohovatelné televizní držáky
  • sklopné televizní držáky
  • fixní - pevné televizní držáky
  • vertikální televizní držáky

Otočné a sklopné televizní držáky 

Jedná se o nejširší nabídku držáků na tv, protože patří celosvětově k nejprodávanějším. Tyto držáky na tv Vám umožní kompletní polohovatelnost otáčením do stran, náklonem obrazovky směrem dole, u některých držáků i směrem nahoru, snadné nastavení vzdálenosti obrazovky od zdi nebo stěny v širokém rozmezí, posun obrazovky na obě strany a u většiny moderních televizních držáků by neměla chybět ani korekce roviny, která velmi usnadní samotnou montáž, protože nebude vyžadována naprostá preciznost uchycení do zdi nebo stěny. Kvalitní otočné a sklopné držáky na Tv by měli mít vyřešen i systém pro vedení kabeláže, protože ta je nedílnou součástí každé televize, ideální jsou pak držáky, které mají systém pro skryté vedení kabeláže.

Na trhu je v dnešní době nespočetná nabídka otočných a sklopných držáků na tv, těch opravdu kvalitních a prověřených je však již podstatně méně. Určitě doporučujeme u těchto tv držáků volit nákup u prověřeného spolehlivého prodejce, nejlépe autorizovaného přímo samotným výrobcem, protože jedině tak se můžete vyhnout případným problémům např. při reklamaci nebo shánění náhradních dílů. Takový prodejce Vám nejčastěji nabídne i nejvýhodnější cenu a umožňuje i velkoobchodní prodej sortimentu.

Z našich zkušeností můžeme jednoznačně doporučit otočné a sklopné televizní držáky značky NB, EDBAK, Fiber Novelty, Fiber Mounts, Maclean a absolutní špičkou je pak CHIEF

Otočné a sklopné držáky na Tv jsou vždy univerzální, není pravdou, že jsou vhodné např. pouze na jeden typ nebo jednu velikost televizoru. Vždy je možné zavěsit televizory všech dostupných značek, např. televizory Samsung, Panasonic, LG, Sony, Philips, Orava, Thomson, Sencor, ECG atd. Navíc nikdy nezáleží na typu televize, zda se jedná o LCD, LED, plazmovou, 3D nebo prohnutou televizi. Důležité jsou vždy pouze dva faktory - hmotnost televizoru a podporovaný VESA standard. Co je to VESA standard Vám přiblížíme v dalším článku níže.

Výškově polohovatelné televizní držáky

Jedná se o televizní držáky s opravdu nejkompletnějším systémem pro nastavení polohy televizoru. Držáky jsou stejné jako otočné a sklopné, mají navíc ale i možnost úpravy výškové polohy obrazovky.  Televizor tedy budete moct posunout směrem nahoru nebo dole, krom toho otáčet do stran, naklápět, měnit vzdálenost od zdi, posouvat na obě strany. 

Zvláště u výškově polohovatelných televizních držáků je opravdu nutné apelovat na prvotřídní kvalitu - držáky pochybných značek s výškovou regulací jsou nejvíce náchylné k poruchám a následná reklamace takového držáku může být neřešitelným problémem. Proto jednoznačně můžeme doporučit výškově polohovatelné držáky od špičkových výrobců NB, CHIEF a Fiber Novelty.  U těchto držáků byl kladen neobyčejný důraz na kvalitu, 100% funkčnost, snadnou nastavitelnost a navíc vždy i na krásný design.

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider

Podlahový motorizovaný televizní stojan NB TW100

Motorizovaný výškově nastavitelný stojan na televize, monitory a displeje s úhlopříčkou 55" až 120". Nastavení výšky pomocí DO nebo panelu na stojanu, pojízdný, VESA 200x200 až 1000x600, nosnost 136,4kg

Profesionální televizní stěny - stojany na 4, 6 nebo 9 obrazovek

Profesionální stojany na 4, 6 nebo 9 obrazovek pro vytvoření estetických televizních stěn. Skvělý pomocník pro vystavovatele na veletrích, prezentacích a konferencích, do hotelů a reprezentativních prostor.

Podlahové televizní stěny ze 4, 6 nebo 9 obrazovek

Profesionální stojany na televize, monitory a dispeje pro vytváření televizních stěn ze 4, 6 nebo 9 obrazovek. Nejvyšší kvalita, špičová estetika a snadná instalace.

Televizní stojany

Televizní stojany vynikající kvality na všechny typy, značky a velikosti televizorů, monitorů, displejů a dotykových obrazovek. 

Tel.: 733 701 897

Partneři

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a patnáct