Kdo jsme

Fiber Mounts s.r.o.

Společnost byla založena v druhé polovině roku 2008 a během tří let se stala předním prodejcem televizních držáků a televizních stojanů na českém trhu. Původní nabídka činila pouze televizní držáky OMB Italy a Brateck. Již v roce 2009 jsme se stali výhradním distributorem výrobků OMB Italy pro ČR a naše nabídka byla rozšířena o sortiment předního světového výrobce CHIEF. V roce 2010 jsme nabídku rozšířili o sortiment EDBAK a Fiber Novelty, u kterých jsme již v roce 2011 byli výhradním distributorem pro ČR. Téhož roku jsme naši nabídku sortimentu rozšířili i na Slovenský trh. V roce 2014 byla naše nabídka rozšířena o výrobky NB - North Bayou. 

V roce 2016 jsme rozšířili naše skladové prostory o velikosti 300m2 o dalších 400m2 - aktuálně disponujeme největšími zásobami nabízeného sortimentu. Nejprodávanější sortiment máme neustále skladem v minimálním počtu 200ks a více. Díky tomu snadno pokryjeme i velké projekty v nejkratším možném termínu.

Veškeré námi nabízené výrobky velmi dobře známe, často je sami testujeme a popis výrobků rozšiřujeme o vlastní fotografie výrobků. Snažíme se, aby každý zákazník měl před zakoupením zboží co nejširší informace a nečekalo ho nějaké nemilé překvapení. Hodnocení zboží je vždy reálné, nebojíme se upozornit na určité nedostatky. Díky této strategii tvoří reklamace námi nabízeného sortimentu méně jak 1% z veškerých objednávek. 

Lidský přístup: odborné poradenství poskytujeme tak, aby mu rozumněl každý, nejen odborník, který se v oboru pohybuje. Proto se na nás nikdy neváhejte obrátit, rádi Vám doporučíme nejvhodnější sortiment přesně dle Vašich požadavků.

Televizní držáky a televizní stojany od firmy Fiber Mounts s.r.o. - jistota správného výběru

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider slider slider slider

Kompletní nabídka příslušenství k A/V technice

Poskytujeme velmi širokou nabídku televizních držáků, televizních stojanů, monitorových držáků, držáků na projektory a nástěnných policových systémů. Záruka kvality, vynikající ceny a nejrychlejšího možného doručení. Jsme autorizovaným distributorem značky EDBAK, NB, Fiber Novelty, OMB, Maclean a CHIEF. 

Zboží můžete zakoupit v e-shopu pro ČR www.drzakyastolky.cz nebo v e-shopu pro SK www.drziakyastoliky.eu 

Televizní stojany do firem i domácností

Špičková kvalita a nádherný design předurčují televizní stojany z naší nabídky pro velmi širokou škálu využití. Vhodné jsou jak pro komerční tak i soukromé účely.

Držáky na jakoukoliv televizi

Nejširší nabídka televizních držáků Vám zaručuje, že si u nás vždy vyberete držák, který bude splňovat přesně Vaše požadavky na funkci, design a cenovou hladinu.

Prezentace, výstavy nebo konference

Televizní stojany nejvyšší kvality precizní provedení prezentací, výstav nebo konferencí. Díky velmi široké nabídce naleznete optimální řešení pro Vaše požadavky. 

Profesionální držáky do Vaší kanceláře nebo domácnosti

Špičkové profesionální řešení nemusí být vždy nutně nejražší. My Vás přesvědčíme, že i TOP kvalita může být relativně levná.

Stropní držáky na televize i monitory

Kompletní nabídka stropních držáků v různých délkových rozmezích zaručuje, že každý nalezne držák, který splní jeho požadavky pro stropní zavěšení televizoru nebo monitoru.

Stojany pro jakoukoliv televizi i příležitost

Špičkové televizní stojany, které jsou vhodné pro jakoukoliv Vaši příležitost nebo výzvu. Ideální partner na výstavy, prezentace, konference a přednášky.

Tel.: 733 701 897

Partneři

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a dvacetjedna